نماینده خبرگان: بازخوانی واقعه هفتم تیر برای معرفت‎افزایی ضروری است

[ad_1]

کد خبر:
82580103 (6051433)
|
تاریخ خبر:
08/04/1396
|
ساعت:
9:0|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله علی معلمی شامگاه چهارشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز شهدای هفتم تیر در مسجد جامع گرگان اظهار کرد: با گذشت 36 سال از این اتفاق تلخ ، درس های فراوانی می توان از آن گرفت که لازم است جریان های انقلابی و جوانان آینده ساز کشور با بهره گیری از آن ، خود را در مسیر شکوفایی کشور آبدیده تر کنند .
امام جمعه قائمشهر افزود : شهدای این واقعه از افراد تاثیرگذار جمهوری اسلامی بودند و بی شک هدف دشمنان از طراحی این حادثه ، آسیب رساندن به جریان در حال ترقی انقلاب آسلامی بود که با عنایت خدا و رهبری داهیانه حضرت امام ( ره) این توطئه ها خنثی شد .
نماینده مجلس خبرگان رهبری ادامه داد : تعبیر امام (ره) پس از این اتفاق و شهادت دکتر بهشتی که فرمود ‘ بکشید ما را ، ملت ما بیدارتر می شود ‘ بهترین تعبیر برای نشان دادن استقامت و پایداری مردم ایران در مسیر حراست از نهال نوپای انقلاب اسلامی بود تا ثابت شود برای امام و مردم هیچ موضوعی مهم تر از کوتاه کردن دست بیگانگان و حفظ جمهوری اسلامی نیست .
وی گفت : سازش نکردن با استکبار و کشورهای زورگو ، یکی از پیام های مهم امام راحل و نهضت نوپای جمهوری اسلامی پس از ترورهای اوایل انقلاب بود که این شیوه و پایه فکری استقلال طلبانه بر مبنای اسلام ، همچنان در کشور پابرجا مانده است .
آیت الله معلمی بیان کرد : نفوذ بیگانگان در ایران ، ریشه ای طولانی و چندصد ساله دارد و آنها از هیچ کوششی برای به سلطه کشیدن کشوری مانند ایران که سرشار از منابع خدادادی و دارای موقعیت استراتژیک است دریغ نکرده و نمی کنند .
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود : امام راحل بارها هشدار دادند که نگذارید داستان مشروطه و اشتباه مشروطه خواهان در باز کردن پای بیگانگان به کشور تکرار شود و جریان به پیروزی رسیده انقلاب اسلامی با گرفتار شدن در انحراف ، زمینه نفوذ بیگانگان را فراهم نکند .
آیت الله معلمی اظهار کرد : برخی افراد نزدیک به جریان انقلاب که متاثر از فرهنگ و آموزه های غربی بودند تلاش زیادی کردند تا راه نفوذ بیگانگان به کشور و جمهوری اسلامی را باز کنند اما با هوشیاری امام راحل این توطئه ها خنثی و دست آنها کوتاه شد .
وی ایستادگی در برابر استکبار را یکی از آرمان های مهم و تغییرناپذیر جمهوری اسلامی دانست و گفت : نمونه بارز و سیاست همیشگی ایران ، حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ایستادگی در برابر تمامیت خواهی های اسرائیل است .
به گفته وی؛این ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی و خوی استکباری آمریکا و اسرائیل ، بخشی از آموزه های دینی و اسلامی و اقدامی برای جلوگیری از افزایش نفوذ و سلطه این کشورها است .
این نماینده مجلس خبرگان رهبری بر لزوم تلاش و کوشش بیشتر مسئولان برای رسیدن به پیشرفت در همه ابعاد اشاره کرد و گفت : اگر به همان نسبتی که در توسعه صنایع دفاعی رشد کرده ایم ، در دیگر بخش ها و صنایع پیشرفت می کردیم ، دیگر شاهد تعطیلی کارخانه ها و صنایع و بیکاری نبودیم .
3091 /1648
خبرنگار : میثم محسنی ** انتشار: پری سالارنیا

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *