نمایشگاه بین المللی نفت وگاز مسکو با حضور ایران آغاز شد

[ad_1]

کد خبر:
82579749 (6050990)
|
تاریخ خبر:
07/04/1396
|
ساعت:
16:57|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه که تا 9 تیر ادامه دارد، بیش از 400 شرکت پیشرو و فعال در صنعت و نفت و گاز پنج قاره جهان با ارائه پیشرفته ترین فناوری های استخراج، فرآوری و انتقال در عرصه های خشکی و آبی شرکت دارند.
ایران با چهار غرفه نمایشگاهی و حضور چند شرکت در این گردهمایی نفتی-گازی حضور یافته است.
هیات جمهوری اسلامی ایران متشکل از مدیران شرکت های ملی نفت، گاز، سرمایه گذاری و توسعه خوزستان و همچنین معاونت علمی و فناوری برای بازدید از این نمایشگاه و انجام مذاکرات مرتبط در مسکو بسر می برند.
جعفر توفیقی دبیر ستاد نفت و گاز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سرپرست هیات ایرانی در حاشیه مراسم گشایش نمایشگاه مسکو که روز سه شنبه برگزار شد به خبرنگاران گفت: یکی از اصلی ترین مزیت های سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی، توان نفتی و گازی است و خوشبختانه در سال های اخیر، این صنعت توسعه بسیار زیادی پیدا کرده و تولید دو برابر شده است.
وی با تاکید بر اهمیت حضور در نمایشگاههای صنعت نفت و گاز، افزود: جمهوری اسلامی برنامه های گوناگونی را برای توسعه این صنعت به ویژه با حمایت بخش خصوصی در دستور کار دارد.
فرج الله خبیر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه خوزستان نیز گفت: مجموعه ای از شرکت های تولید کننده کالاها، تجهیزات صنعت نفت و گاز و ارائه کننده خدمات در این حوزه از استان خوزستان برای ارزیابی زمینه های کاری در نمایشگاه مسکو حضور یافته اند.
نجفی رئیس اداره بررسی منابع شرکت ملی گاز نیز گفت: هدف از شرکت در نمایشگاههای بین المللی مرتبط دسترسی به پیشرفت های فناوری و ترغیب شرکت های پیشرو خارجی برای فعالیت و همکاری با جمهوری اسلامی براساس قرار داد مشارکت با تولید کنندگان ایرانی است.
ایرانپور نماینده شرکت ملی نفت ایران نیز در حاشیه این نمایشگاه بیان کرد: با توجه به جایگاه برتر ایران در عرصه منابع نفت و گازی، شرکت در نمایشگاههای بین المللی می تواند فرصت بهره برداری از همکاری برای توسعه و ارتقای فناوری ها و همچنین سرمایه گذاری و مذاکرات قراردادی را فراهم کند.
وی همچنین به برنامه ریزی برای مذاکره با چند شرکت خارجی شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو برای رسیدن به تفاهم همکاری خبر داد.
اروپام 1516 ** 391 ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *