نایب رئیس پارلمان یونان بر لزوم توسعه روابط همه جانبه با ایران تاکید کرد

[ad_1]

کد خبر:
82579998 (6051326)
|
تاریخ خبر:
08/04/1396
|
ساعت:
0:6|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش چهارشنبه شب ایرنا،’ اناستاسیوس کوراکیس’ نایب رییس پارلمان یونان در دیدار ‘محمدرضا پور ابراهیمی ‘ رئیس کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روابط کشورمان با یونان را دیرینه و دوستانه عنوان و بر لزوم توسعه همه جانبه همکاری ها بین دو کشور و بخصوص در حوزه اقتصادی تاکید کرد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی که در راس هیاتی متشکل از اعضای کمیسیون مزبور و مدیران ارشد سازمان بورس به منظور گفت و گو و تبادل نظر با مقام ها و مسئولان یونانی به این کشور سفر کرده است.
پور ابراهیمی امروز در دیدار با نائب رئیس پارلمان و هیات رئیسه کمیسیون مالی( اقتصادی) یونان پیرامون راههای توسعه روابط اقتصادی و تجاری دو کشور گفت و گو کرد.
در این دیدار ‘اناستاسیوس کوراکیس’ نائب رئیس اول پارلمان یونان با ابراز همدردی در خصوص حادثه تروریستی اخیر تهران، همبستگی عمیق ملت یونان را با مردم ایران ابراز کرد.
در این دیدار طرف یونانی به روابط تاریخی بین دو ملت ایران و یونان و حفظ و گسترش این مناسبات به عنوان وظایف دولت های دو کشور اشاره و بر لزوم بهره برداری از توانمندی ها و ظرفیت های طرفین در زمینه های مختلف از جمله انرژی ، شیلات و داروسازی تاکید کرد.
پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز به فضای مثبت پس از برجام اشاره کرد و آن را زمینه مناسب برای توسعه مناسبات با کشورهای اروپایی از جمله یونان دانست.
رئیس کمیسیون اقتصادی مچلس با یادآوری اینکه ظرفیت های زیادی برای افزایش حجم مبادلات تجاری بین دو کشور وجود دارد،گفت که فعال شدن اتاق های مشترک بازرگانی و افزایش تعامل بین بخش های خصوصی ایران و یونان برای گسترش مبادلات تجاری ضروری است.
‘مجید مطلبی شبستری’ سفیر کشورمان در آتن نیز در این دیدار به اراده سیاسی دو کشور برای گسترش روابط و همکاری ها اشاره کرد و افزود:تقویت همکاری های پارلمانی ایران و یونان و ضرورت استفاده از این ظرفیت برای ارتقا و گسترش مناسبات بخصوص در حوزه های اقتصادی و فرهنگی اساسی است.
شبد**اروپام**462**1010
انتشار:حسن معظمی

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *