مواضع وزیر امور خارجه در برابر تحریم ها متناسب با ارزش های نظام است

[ad_1]

کد خبر:
82605236 (6085481)
|
تاریخ خبر:
30/04/1396
|
ساعت:
16:49|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ‘ حسین رشیدیان ‘ در خطبه های نماز جمعه تیران افزود: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در سفر اخیر به نیویورک و شرکت در نشست توسعه پایدار سازمان ملل از مواضع کشورمان بخوبی دفاع کرد.
وی همچنین تصویب طرح دو فوریتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برابر نقض برجام توسط دولت آمریکا که در هفته گذشته انجام شد را اتفاقی ارزشمند و قابل تقدیر دانست و افزود: این اقدام، اقتدار نظام و کشور را به دولت آمریکا نشان داد.
امام جمعه تیران و کرون با بیان اینکه تصویب 18 تحریم جدید علیه کشورمان توسط آمریکا نقض آشکار برجام است، تصریح کرد: با وجود اینکه آژانس بین المللی انرژی هسته ای و سازمان های بین المللی اجرای عهد و پیمان های ایران در برجام را تایید و نقض برجام توسط آمریکا را اعلام کرده اند اما هیچ تغییری در رفتار آمریکایی ها بوجود نیامده است.
وی به تنفیض حکم رئیس جمهوری که قرار است در مردادماه انجام شود، اشاره کرد و گفت: کابینه دولت باید فراجناحی و انتخاب اعضای کابینه نباید بر اساس سلایق سیاسی باشد.
حجت الاسلام رشیدیان افزود: در هیات دولت باید از افراد توانمند، متعهد، جوان و متخصص استفاده شود و باید از تجربیات مدیران مسن به عنوان مشاور در بخش های مختلف استفاده کرد.
وی با بیان اینکه مسئولان به دغدغه های مردم و نیازهای کشور باید توجه کنند، گفت: رئیس جمهور منتخب، رئیس جمهور همه مردم کشور است و برای همه مردم و سلایق سیاسی باید کار کند.
امام جمعه تیران و کرون اضافه کرد: هیچ کس نباید فضای کشور را به دلیل اختلاف سلیقه، دو قطبی کند زیرا دوقطبی شدن جامعه به کشور آسیب می زند.
وی به اول ذی القعده مصادف با سوم مرداد سالروز ولادت حضرت معصومه(ع) و روز دختر اشاره کرد و گفت: تربیت دختر از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا دختران، مادران جامعه و تربیت کنندگان نسل های بعدی هستند.
حجت الاسلام رشیدیان به موضوع ازدواج دختران و پسران اشاره کرد و گفت: خانواده ها برای ازدواج فرزندان خود سخت گیری نکنند زیرا این سخت گیری ها در شرایطی که دشمن در پی گسترش بی حیایی است منجر به افزایش سن ازدواج و گسترش بیشتر فساد در جامعه می شود.
شهرستان تیران وکرون با 71 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
7131 / 2093 ** خبرنگار: مهدی زاده ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *