رای گیری الکترونیکی انتخابات نظام پزشکی لغو شد/تا کنون 120 نفر از 330 حایزان رای در حوزه انتخابیه مهاباد رای دادند

[ad_1]

کد خبر:
82605203 (6085647)
|
تاریخ خبر:
30/04/1396
|
ساعت:
16:21|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


سامرند مرزنگ روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: به رغم تلاش های تیم فنی به علت اختلالات فنی پیش آمده در ابزارهای رمز نگاری پیشرفته سامانه انتخابات، براساس تصمیم مشترک هیات اجرایی و هیات نظارت برای حفظ و صیانت از آرا، فرآیند رای گیری الکترونیک لغو شد.
وی افزود: البته رای گیری به صورت حضوری و طبق برنامه ادامه دارد و بر این اساس انتخابات نظام پزشکی تا ساعت 22 امشب تمدید شد.
وی افزود: انتخابات سردشت نیز که با صندوق سیار در حال انجام است از ساعت 14 آغاز شده و تا 18ساعت امروز/جمعه/ ادامه می یابد.
مرزنگ با بیان اینکه 330 نفر از جامعه پزشکی مهاباد واجد شرایط اخذ رأی می باشند،
گفت: تا کنون حدود 120 نفر از حایزان رای در انتخابات شرکت کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد گفت : امسال در انتخابات نظام پزشکی در شهرستان مهاباد گروه های مختلف ثبت نامه انجام شده است و اعضای هیأت اجرایی و هیأت نظارت مشخص شده است.
مرزنگ اظهار کرد: 18 نفر در این دوره انتخابات برای شهرستان مهاباد شامل 7 نفر پزشک عمومی،3 نفر داروساز،1 نفر دندان پزشک، علوم آزمایشگاهی 1 نفر،گروه مامایی 2 نفر و گروه کارشناسان پروانه دار 4 نفر نامزد شده اند.
مرزنگ اضافه کرد: از این میان تعداد 11 نفر شامل 6 نفر پزشک و از هر گروه یک نفر به عنوان اعضای هیأت مدیره انتخاب می شوند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان بیان کرد: با توجه به اینکه سازمان نظام پزشکی یکی از ارکان های مهم در نظام سلامت کشور به شمار می رود و همیشه به عنوان همکار دانشگاه علوم پزشکی و شبکه های بهداشت و درمان ایفای نقش کرده است انتظار می رود که اعضای این سازمان به انتخابات پیش رو ارج و قدر ویژه ای گذاشته و با شرکت خود در تعیین برنامه ها و سرنوشت این گروه عظیم خدمت رسان به مردم دخیل باشند.
انتخابات نظام پزشکی در سطح کشور هر 4 سال یکبار برگزار می شود و این انتخابات در شهرستان مهاباد همزمان با 200 شعبه اخذ رای سراسر کشور از ساعت 8 صبح امروز/جمعه/ در محل سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان واقع در محوطه بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان آغاز شده است.
تعداد کل افراد واجد شرایط رأی دادن 330 نفر از هر دو حوزه مهاباد و سردشت می باشند که بیش از 50 درصد افراد واجد شرایط را پزشکان عمومی و متخصص تشکیل می دهند و برای حوزه سردشت نیز یک صندوق سیار در نظر گرفته شده است.
نتایج آراء فردا/شنبه/ 31 تیرماه اعلام می شود و بعد ازتایید هیأت نظارت در تاریخ 11 مرداد ماه نتایج انتخابات قطعی شده و اعتبار نامه اعضا از طریق هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ابلاغ خواهد شد
در سطح استان رئیس دانشگاه علوم پزشکی رئیس هیأت اجرایی استان و در سطح شهرستان مدیران شبکه های بهداشت و درمان رئیس هیأت اجرایی در شهرستان هستند.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
3093**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *