بیانیه یک حزب: توهین به رئیس جمهوری لطمه به وحدت ملی است

[ad_1]

کد خبر:
82580398 (6051798)
|
تاریخ خبر:
08/04/1396
|
ساعت:
12:58|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


این تشکل سیاسی در بیانیه ای که روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار داد افزود: این حرکت ضداخلاقی نخست نادیده انگاشتن حقوق شهروندی دکتر روحانی و عموم مردم به واسطه بی حرمتی نسبت به رئیس جمهوری منتخب و نیز لطمه زدن به یکپارچگی و وحدت مردم مسلمان ایران به عنوان پیشگامان حرکت اسلامی است. این حرکت اثرات نامطلوبی در اذهان امت اسلامی برجای گذاشته و الگو بودن ایران اسلامی را در این موضوع خدشه دار می کند. از قوه قضائیه درخواست شده تا نسبت به این موضوع حساس بوده و با عوامل این تشویش برخورد قاطع نماید.
‘امروز آحاد مردمی که به توسعه ایران می اندیشند و ادامه مسیراصلاح، بهبود و اعتلای کشور را در چارچوب رویکردها و رویه های خردمندانه و عزت آفرین با تاکید بر عینیت یافتن دو عنصر جمهوریت و اسلامیت نظام در سپهر عمومی و سیاست ورزی نظام مطالبه می کنند، گویش ها و رفتارهای نابخردانه و ناپسند در جهت تضعیف دولت برآمده از رای خود را محکوم می نمایند.’
در ادامه این بیانیه می خوانیم: تشکلهای اصلاح طلب، حامی دولت و دلسوز نظام سخت بر این باورند که گویشها و رفتارهای مخالف آموزه های مکتبی و میراث امام راحل مخل فرایند رو به رشد کشور و مقابله با اراده و خواست ملت بزرگ ایران است. از این رو موضعگیریها و هدایتهای مناسب و به موقع عالمان دینی، اندیشمندان، دلسوزان و مصلحان در مواجهه با اینگونه بداخلاقیها به منظور نمایش آرامش و آشتی در جامعه ضروری است.
حزب مجمع مشورتی اصلاح طلبان خراسان رضوی در بیانیه خود افزود: از رئیس جمهوری می خواهیم با تمرکز بر برنامه ریزی، جهتگیری و تصمیم سازیهای شفافتر از گذشته که همراهی مردم فهیم و حمایت مقام معظم رهبری را به همراه دارد با تشکیل کابینه دوازدهم مرکب از خبرگان، نخبگان و شایستگان این مرز و بوم زمینه ساز تحقق شعار دوباره ایران، در راستای درخشش میهن اسلامی بر تارک تمدن باشکوه ایران در سپهر جهانی باشد، تا مطابق بشارت پروردگار عقلانیت و امید، سیاست ورزی بدخواهان و نجوای کودکانه آنان به یاس و پوچی مبدل شود.
1906/1858

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *