انسداد سه محور مواصلاتی در استان های گلستان، فارس و کرمان

[ad_1]

کد خبر:
82575346 (6045183)
|
تاریخ خبر:
02/04/1396
|
ساعت:
16:55|

‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}


به گزارش ایرنا از اعلام روز جمعه پلیس راهور ناجا، برابر اطلاعات دریافتی در محور هراز(محدوده آمل)، محور فیروزکوه(محدوده سوادکوه) بارش پراکنده باران و محور کندوان (محدوده هزار چم تا سیاه بیشه) مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است.
بنابراین گزارش، همچنین جنوب به شمال محور کرج – چالوس(محدوده بیلقان تا پورکان) نیز دارای ترافیک نیمه سنگین می باشد.
براساس این گزارش، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.
پلیس راهور نیروی انتظامی همچنین اعلام کرد، در آزادراه قم به تهران از 29 فروردین تا 20 شهریور ماه سال جاری از محدوده عوارضی تا کیلومتر 12.5 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 تا 17 و روزهای سه شنبه از ساعت 8 تا 12 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از ایام تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک تنها در یک خط، در حال انجام است.
بر اساس اعلام پلیس راهور ناجا، محور کرج – چالوس از روز یکم اردیبهشت تا بیستم شهریور ماه سال جاری محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان کیلومتر صفر تا 75 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 8 تا 17 و روزهای چهارشنبه از ساعت 8 تا 12 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا ادامه می یابد.
در این گزارش آمده است؛ در محور آزادراه رشت – قزوین نیز از روز 16 اردیبهشت تا 20 شهریور ماه از ساعت 8 تا 18 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت 8 تا 14 روز چهارشنبه هر هفته به جز روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط در حال اجرا است.
بنابر اعلام پلیس راهور ناجا همچنین آزادراه تهران – قم (کیلومتر صفر تا 30 حد فاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی (ره)) از روز 16 اردیبهشت تا 31 مردادماه 96 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه هرهفته از ساعت 8 تا 18 روزهای سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 8 تا 14 به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور درحال انجام است و سایر محورهای مواصلاتی کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند.
براساس این گزارش، محور بوئین زهرا – اشتهارد حد فاصل انتهای حوزه تا محدوده شهری و محور اشتهارد – ماهدشت حد فاصل انتهای محدوده شهری تا پلیس راه ماهدشت و محور ماهدشت – کیانشهر از کیلومتر صفر تا 45 از روز 16 خرداد تا بیستم شهریور ماه روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 7 تا 17به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.
پلیس راهور ناجا در ادامه اعلام کرد، محور دیزین -شمشک کیلومتر صفر تا 21 از روز 27 خرداد تا 30 آبان روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه هر هفته از ساعت 7 تا 18 به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به علت انجام عملیات راهسازی مسدود می باشد.
پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام کرد: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (10 خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
اجتمام (1)** 7029**1429تنظیم: فرهاد شرف پور**خبرنگار:محسن طاهرزاده
برای آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *